نقشه گنج تو اسنوا

جشنواره بزرگ نقشه گنج تو اسنوا آغاز شد!

اسنوا یک جشنواره بزرگ و فوق العاده به اسم نقشه گنجِ تو آغاز کرده که در این جشنواره 50 میلیارد ریال برای 1000 نفر در نظر گرفته شده است. در این جشنواره 1000 کارت هدیه 5 میلیون تومانی به قید قرعه اعطا خواهد شد و حتی افراد بدون خرید کردن نیز شانس برنده شدن خواهند داشت.

این جشنواره از تاریخ 1401/05/05 آغاز شده و مهلت ثبت نام آن تا 31 شهریور ماه 1401 ادامه دارد که در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

چگونه در جشنواره نقشه گنجِ تو شرکت کنم؟

1- متقاضیان گرامی شرکت در این جشنواره ابتدا باید در وبسایت اسنوا و صفحه نقشه گنج تو به آدرس https://snowa.ir/shop/ganj ثبت نام کنید تا لینک نقشه گنج و کد ثبت نام برای شما از طریق پیامک ارسال گردد.

2- سپس باید با کلیک بر روی نقشه که از طریق پیامک برایتان ارسال شده وارد صفحه شوید و نزدیکترین فروشگاه اسنوا به محل سکونت خود را پیدا کنید. در نهایت باید برای تکمیل ثبت نام و شرکت در قرعه کشی، به فروشگاه موردنظر مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که با روشن بودن GPS می توانید بصورت خودکار نزدیکترین فروشگاه را مسیریابی کنید.

3- با مراجعه به فروشگاه فرم مربوط به شرکت در این جشنواره را تکمیل کرده و مسئول مربوطه کد ثبت نام و مشخصات شما را در سامانه ثبت می کند.

4- در صورت تطبیق اطلاعات و تایید سیستم، ثبت نام شما تکمیل شده و کد قرعه کشی به شماره موبایل شما پیامک می شود و در لیست قرعه کشی قرار خواهید گرفت.

 

قرعه کشی جشنواره گنج تو در چه تاریخی انجام می شود؟

قرعه کشی جشنواره گنج تو در تاریخ 21 مهرماه 1401 انجام خواهد شد. دقت داشته باشید که قرعه کشی در هر فروشگاه انجام شده و هر فروشگاه قطعا یک برنده خواهد داشت.

 

و امــــــــا گنج بزرگ!!!

در پایان این جشنواره 5 گنج هم وجود دارد و متعلق به عزیزانی است که ضمن ثبت نام در این جشنواره، حداقل یک محصول از برند اسنوا را خرید کرده باشند. 5 برنده خوش شانس به قید قرعه انتخاب می شوند و کل مبلغ خریدشان را به صورت نقدی دریافت می کنند.

 

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک به عنوان معتبرترین نمایندگی استان البرز آمادگی ارائه خدمات را تا پایان جشنواره دارد. متقاضیان عزیز می توانید پس از دریافت کد قرعه کشی، برای تکمیل ثبت نام خود با شماره 02191024435 یا 02191024434 تماس گرفته تا جزو شرکت کنندگان این جشنواره باشید.

 

اسنوا یک جشنواره بزرگ به اسم نقشه گنجِ تو آغاز کرده، این جشنواره اسنوا 50 میلیارد ریال برای 1000 نفر در نظر گرفته. این جشنواره 1000 جایزه داره که یکی از اون جایزه ها میتونه برای شما باشه! تازه یک شانس دیگه ای هم پیدا میکنی اونم اینه که اگه خرید هم کرده باشی تا پایان این دوره میتونی اندازه خریدت هدیه نقدی بگیری این یعنی یک تیر و دو نشون!!!

 

از جدیدترین مطالب منتشر شده در سایت ما با خبر شوید:

معرفی بهترین ماشین لباسشویی های ایرانی و خارجی 1401

بهترین ماشین ظرفشویی دوو

خرید اقساطی لوازم خانگی

جشنواره فروش تابستانه اسنو 1401

برای مشاهده لیست قیمت ها کلیک کنید روی برند موردنظر خودتون:

لیست قیمت دوو

لیست قیمت اسنوا

لیست قیمت پارس خزر

لیست قیمت پاکشوما

لیست قیمت یخچال و فریزر دوقلو

یخچال و فریزر دوقلو

لیست انواع جاروبرقی

یخچال های الکترو استیل

محصولات لدورا

توستر

لیست قیمت جی پلاس