کمپرسور قدرتمند T3 مناسب مناطق گرمسیری

کمپرسور قدرتمند T3 مناسب مناطق گرمسیری

کولر گازی دوو

کولر گازی دوو – اینورتر، گرمسیری

دوو از برند های برتر در تولید کولرهای گازی میباشد که مدل‌های مختلفی را تولید نموده با قدرت های متفاوت و کمپرسور های قدرتمند از نوع اینورتر و T3 که اخیرا جدیدترین مدل ها را روانه بازار نموده که نسبت به مدل های قدیمی قدرت بیشتر و امکانات پیشرفته تری دارند.

در ادامه به بررسی کمپرسور اینورتر و کمپرسور T3 که مناسب برای مناطق گرمسیری میباشد میپردازیم.

 

کولر گازی دوو

 

کمپرسور قدرتمند T3 مناسب مناطق گرمسیری

کولرهای گرمسیری دوو با بهره گیری از  کمپرسور قدرتمند T3بهترین عملکرد را در مناطق گرم و حاره ای دارند. کمپرسورهای T3 مقاومت بالایی در برابر گرما حتی در دمای بیش از 47 درجه دارند.

 

فین طلایی (Golden Fin)

فین طلایی با ترکیبی با کیفیت از آلیاژ مس و آلمینیوم مقاومت بسیار بالای در مقابل خوردگی و پوسیدگی دارند و بالاترین طول عمر را نسبت به نمونه های دیگر دارا هستند. کولرهای گازی دوو با بهره گیری از فین طلایی انتخاب مناسبی برای هر نوع شرایط آب و هوایی هستند.

 

حالت توربو (TURBO MODE)

عملکرد توربو در محصولات دوو دمای محیط را به سرعت به دمای ایده آل شما می رساند و پس از آن با تنظیمات دور موتور دمای مطبوع را ثابت نگه میدارد.

 

inverter کولر کازی دوو

تکنولوژی اینورتر (Inverter Compresser)

کمپرسور های اینورتر پایین ترین سطح مصرف انرژی را دارا هستند و علاوه بر صرفه جویی حداقل 30 درصدی انرژی ، طول عمر بالاتری نسبت به کمپرسور های معمولی (ON/OFF) دارند. همچنین این نوع کمپرسور به علت کارکرد با دور متغییر نویز بسیار پایینی ایجاد میکنند و بی صدا هستند .

 

قابلیت “I Feel”

با فشردن دکمه I Feel بر روی ریموت کنترل ، دستگاه بوسیله حسگر مخصوص تعبیه شده در ریموت کنترل تنظیمات دما و دور موتور دستگاه را به نسبت موقعیت مکانی کاربر تنظیم می کند. در هر نقطه ای از اتاق که باشید دمای مطبوع و آرامش را احساس خواهید کرد.

 

پرتاب چند جهته باد و عملکرد گردش هوای هوشمند Smart Airflow

کولرهای گازی دوو با بهره گیری از قابلیت پرتاب باد چند جهته و هوشمند هوای مطبوع را در محیط به صورت یکسان پراکنده میکند.

 

کولر گازی های اینورتر با کلاس راندمان انرژی A کاملاً برای مصرف برق کم ساخته شده است. نمایشگر مخفی کولر گازی دوو زیبایی و ظرافت شما را به خانه می بخشد. در این صفحه نمایش به راحتی می توانید ببینید که آیا محصول کار می کند ، آیا محصول به برق متصل است یا اینکه قرار است در حالت “Sleep” یا “Timer” کار کند. همچنین می توانید دمایی را که تنظیم کرده اید مشاهده کنید.

 

کولر گازی های دوو از ظرفیت 9000 تا 36000 در کمپرسورهای T3 و ظرفیت 9000 تا 30000 برای کمپرسورهای اینورتر در فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک برای خرید قابل دسترس میباشند.

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک از نمایندگان اصلی شرکت دوو میباشد و با وجود داشتن سامانه اینترنتی برای خرید دارای چندین فروشگاه فیزیکی در سطح شهر بوده تا شرایط خرید برای مصرف کنندگان را آسان کرده باشد.

 

مدل های مختلف کولر گازی T3 مناسب مناطق گرمسیری

 

مدل های مختلف کولر گازی اینورتر

  • کولر گازی دوو مدل DTS-H30X71RI با قدرت 30000
  • کولر گازی دوو مدل DTS-H30X71RI با قدرت 24000
  • کولر گازی دوو مدل DTS-H30X71RI با قدرت 18000
  • کولر گازی دوو مدل DTS-H30X71RI با قدرت 12000
  • کولر گازی دوو مدل DTS-H30X71RI با قدرت 9000