بهترین عطر برای تابستان

بهترین عطر برای تابستان

بهترین عطر تابستان

بهترین عطر برای تابستان

تابستان: گل رز ، پیک نیک ، غروب آفتاب ، تاپ های مخصوص، عینک آفتابی و عطرهای خوش آب و هوا را به همراه داشته باش – همه آنها بعد از 15 ماه در خانه دوباره امکان پذیر هستند. تابستان خواستار ارتقا کمد عطر و رایحه شما می باشد.

روز گرم تری در پیش است ، این بدان معناست که زمان آن رسیده است که گیاهان تازه ، مرکبات مزه دار و رایحه های ساحلی و خنک را در کانون توجه قرار دهید. آنها نه تنها تضمین می کنند که حال شما را سبک می کنند ، بلکه رایحه های بی انتهایی هستند که می خواهید بیش از سه ماه از سال استفاده کنید.

همه ما الان می توانیم از تعطیلات ذهنی استفاده کنیم. این رایحه ها حسابی شما را به ایتالیا ، یونان ، درخت جوشوا و موارد دیگر منتقل می کنند. رایحه قدرت تأمین احساس راحتی را دارد و مطالعات نشان داده اند که این عطر می تواند باعث بهبود خلق و خوی شما ، کاهش استرس ، بهبود خواب و کمک به اعتماد به نفس شود.

من سالها است که عطر را در رختخواب خود میزنم زیرا قسم می خورم که به من کمک می کند خواب بهتری داشته باشم. به عبارت دیگر ، هیچ دلیلی وجود ندارد که این لوازم جانبی نامرئی را در برنامه های معمول خود وارد نکنید ، حتی اگر در راحتی خانه شما استفاده شده باشد.

با آمدن روزهای گرم ، ما معمولاً به دنبال عطرهای تازه ، میوه ای یا هر نوع عطر دیگری هستیم که کاملاً فضای آرامش بخشی به روزها و شب های تابستان بدهد.

در این مطلب، ما 11 تا از بهترین عطر تابستانی را برای زنان معرفی خواهیم کرد ، از جمله رایحه های زیبا و متنوع تابستانی متناسب با هر سلیقه.

 

Orphéon

بهترین عطر تابستان

اگر مانند بسیاری از ما ، رویای پاریس را دارید – در اینجا بهترین راه برای بازدید تا زمان سوار شدن به پرواز است. Orpheon بر اساس یک بار کوچک متشکل از یک هنرمند ساخته شده است که زمانی در مجاورت بوتیک اصلی Diptyque در سنت ژرمن قرار داشت و درخشش مکالمه و کوکتل های چنگال را به ذهن می آورد. به تنباکو ، سرو ، ارس و کم رنگ ترین قرمزی که رژگونه پودر شده یک خانم دارد فکر کنید.

 

 

Aqua Celestia – Cologne forte

بهترین عطر تابستان

 

فرانسیس کورکجیان با ترکیب ترنج روشن ، یاسمن ، میموسا و نت های میوه تازه یک ادکلن تک جنسیت درخشان ایجاد می کند که از دریا و آسمان آواز می خواند.

 

 

Joe Malone – London

بهترین عطر تابستانآیا چیزی کاملاً تابستانی تر از رایحه گلابی رسیده و فریزیای سفید خنک وجود دارد؟ پچولی وودسی به این رایحه فوق العاده و رمانتیک یک خشکی خاکی ، اما همچنان لطیف میبخشد.

 

Windows Down

بهترین عطر تابستانآخرین مورد از طیف شفاف میشل فایفر مانند یک نفس تازه است – با گریپ فروت ، ترنج ، نرولی و طعم چای. به عبارت دیگر ، دقیقاً همان چیزی است که تابستان 2021 طلب می کند.

 

BYREDO – Open SKY

بهترین عطر تابستانسفر را به خاطر می آورید؟ Open Sky آن را در تمام شکوه و عظمت خود ، با پوملو روشن ، میوه ای ، فلفل سیاه تند ، برگ های شاهدانه گرم ، وتیور چوبی و پالو سانتو به ذهن می آورد. شما می توانید آن را با خود به هر کجا که میروید ببرید.

 

Aqua Allegoria – Flora Salvaggia

بهترین عطر تابستانبنفشه ، گلهای وحشی ، زنبق و گل یاس … در این بطری زرق و برق دار یک جواهر به تمام معنا وجود دارد.

 

Good Girl – Gone Bad

بهترین عطر تابستانروشی جدید و مناسب برای آب و هوای گرم برای زدن رایحه مورد علاقه خود، Good Girl Gone Bad بسیار دوست داشتنی کیلیان اکنون می تواند به عنوان یک غبار روی رشته ها پراکنده شود ، به طوری که شما با هر شاخه ای دلربا از شکوفه های پرتقال ، توبروز و اسمانتوس احساس می کنید.

 

Sur la Plage

بهترین عطر تابستاناین رایحه نورانی با الهام از آبهای فیروزه ای و نسیم ملایم ساحل آزور فرانسه ، همراه با نت هایی از شکوفه پرتقال ، ماگنولیا و یاسمن ، پوست شور ، آفتاب و گلهایی را که در چمن زار شکوفا می شوند، به ذهن می آورد.

 

Desert Nomad

بهترین عطر تابستانبیشتر یک خیالپرداز کویر از کلاهبردار ساحل؟ آتش را به گل ترجیح می دهیم؟ چوب صندل استرالیایی ، وتیور و سان پالو با مریم گلی و تنباکو در این رایحه مرموز و شکیل ادغام می شوند ، که از بیش از 98 درصد مواد طبیعی گرفته شده ساخته شده است.

 

AERIN – Mediterranean Honeysuckle

بهترین عطر تابستانفرار از مدیترانه در یک بطری. حنجره روشن ، شیرین ، گریپ فروت زشت و ترنج ایتالیایی ساحل مخلوط آفتاب را زنده می کند ، در حالی که تکه تکه ای از گاردنیا ، زنبق دره و سامباک یاسمن جذابیت کافی را برای گرفتن این روز از شب به ارمغان می آورد.

 

Rose Struck

بهترین عطر تابستانجرقه خلاقانه پشت این رایحه ایده گلهای رز در یخ بود. اما این چیزهای فراتر از یک گل سرخ خنک است، یک قلب چای ماتچا ، و رایحه اصلی کاسیس و نارنگی ، رز استروک را کاملاً غیرمعمول ، منحصر به فرد تک جنسیتی برای یک گل و بسیار اعتیاد آور می کند.

 

Macanudo

بهترین عطر تابستانعطرهای Maison d’Etto توسط بنیانگذار برایانا لیپوفسکی برای احترام به روح اسبهای مورد علاقه خود ، و تصرف محیط طبیعی که پس زمینه بویایی بسیار غنی برای ماجراهای سوارکاری او بود ، تصور شد.

Macanudo ، ساخته شده توسط عطر ساز Mackenzie Reilly ، یک وتیور مدرن است ، با نت هایی از یونجه مطلق، علف های بریده و زمین تازه تبدیل شده که عملا شما را به یک مزرعه آفتاب زده میبرد.

 

Palm Dream

بهترین عطر تابستانPalm Beach نیویورک جدید است و هیچ راهی لوکس تر برای نشان دادن وفاداری شما به جامعه ایالت Sunshine وجود ندارد جز زدن این رایحه تماشایی از Krigler. به شکوفه پرتقال و تمشک میوه ای یک پیچ و تاب و عجیب و غریب با وانیل ، عنبر و اوریس داده می شود – مناسب برای یک غروب شبانه یا یک مکان تماشاچی در یک مسابقه چوگان.

البته هر کسی یه رایحه و بو رو دوست داره، خیلیا خنک و تند میپسندن و خیلیا شیرین و گرم یا تلخ و یا ترش، ولی در بالا به رایحه هایی اشاره شد که در میان صد ها برند برترین ها شناخته شده اند.