ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

نقد و بررسی

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

اگر خانواده ی پرجمعیت هستید و قصد تهیه ماشین ظرفشویی مبله دارید ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W دستیاری مناسبی برای خانواده 14 نفره می باشد.

این ماشین ظرفشویی توانایی شستشو سریع ظروف در 30 دقیقه را دارد. این محصول قادر به کسب رتبه مصرف انرژی ++A شده است.

ماشین ظرفشویی جی پلاس با دارا بودن میزان صدا 49db صدا زیادی تولید نمی کند و یک ماشین ظرفشویی کم صدا به حساب می آید.

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W دارای 8 برنامه شستشوی اصلی و 3 برنامه انتخابی میباشد.

برخی از ویژگی از ماشین ظرفشویی جی پلاس می توان به قابلیت شست ‌و شوی اقتصادی، قابلیت شست ‌و شوی سریع اشاره کرد.

در زمان هایی که نیاز به عمل شستشو با سرعت بیشتری وجود دارد می توان از برنامه rapid استفاده کرد.

این ماشین حالتی طراحی کرده که ظروف شیشه ای خاص با درجه حساسیت شسته شوند با انتخاب این حالت آسیبی به ظروف وارد نمی ‌شود به این منظور برنامه شستشوی ظروف شیشه ای باید انتخاب شود.

برخی ظروف قبل از شستشو نیاز دارند تا مقداری خیس بخوردند که این امکان دارای چربی بیشتری باشند به راحتی می توانیم برنامه pre rins رو انتخاب کنیم و این عمل خیس خوردن ظروف برای ما در ماشین ظرفشویی جی پلاس انجام میشود.

برای ظروفی که چرب هستند و چسبندگی بیشتری دارند از برنامه Intensive و برای ظروفی که زیاد کثیف نیستند برنامه Lithe انتخاب شود.

در شستشوی انواع ظروف امکان دارد مقداری از مواد شسته شده در ماشین ظرفشویی جا مانده باشد برای تمیز کردن مجاری و همچنین بدنه داخلی ماشین ظرفشویی با انتخاب گزینه Self celan مجاری و همچنین بدنه داخلی را تمیز کند.

 

ضمانت قیمت و ضمانت اصالت کالا

لوازم خانگی جی پلاس را با مناسب ترین قیمت و کیفیت قابل توجه تنها از فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک تهیه نمایید.

گارانتی معتبر و قابل اعتماد امری مهم در خرید لوازم خانگی بشمار می رود که مجموعه انتخاب کلیک با عنایت به ضرورت این موضوع، ماشین ظرفشویی جی پلاس را با ضمانت نامه معتبر شرکتی به مشتریان خود عرضه می کند.

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک علاوه بر ضمانت نامه رسمی برای خدمات به مشتریان، با داشتن فروشگاه های زنجیره ای حقیقی و با 25 سال سابقه ی درخشان در بازار لوازم خانگی ایران، مفتخر است ضمن تضمین اصالت تمامی کالاها، نوید بخش خرید اینترنتی لذت بخش برای هموطنان عزیز باشد.

بستن